Sėkmingo karjeros kelio ir gražios vasaros!

Birželio 20 dieną Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko karjeros diena. Vietoje įprastų pamokų buvo surengti įvairūs susitikimai, užsiėmimai, susiję su profesiniu orientavimu, protmūšiai. Nuo pat ryto 7-10 klasių mokiniai rinkosi sporto salėje į susitikimą su Ignalinos Karo prievolės ir komplektavimo poskyrio vadovu Egidijumi Varna, o 5-6 klasių mokiniai   tuo metu turėjo galimybę pabendrauti su Visagino savivaldybės  tarybos nariu ir žymiu sportininku Jevgenijumi Šuklinu.

Mokinius nudžiugino ir sudomino nuolatiniai karjeros dienos renginių dalyviai:  Visagino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda, leidusi  „pasimatuoti“ ugniagesių profesiją, Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova, surengusios pažintines pamokas-viktorinas, ir Užimtumo tarnybos karjeros konsultantė Jelena Semionova, atlikusi su aštuntokais profesinio kryptingumo testą. Į „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje organizuotą karjeros dieną taip pat  atvyko SEB banko, UAB „Ignitis“ bei Miškų urėdijos atstovai,  buvo organizuoti  susitikimai su  Europe Direct Visagino informacijos centro vadove Indre Gruodiene, su veterinarijos klinikos „Fastvet“ vadove, gydytoja Anastasija Fiodorova,  Akvariumų salono savininku Alvydu Vytu. Mokiniams  patiko svečių  paskaitos,  protmūšiai ir, žinoma, malonios dovanėlės bei prizai. Džiaugiamės, kad šį kartą prie renginio organizavimo prisidėjo Utenos regioninio karjeros centro veiklinimo koordinatorė Sniežana Vataisienė.

Na,  o baigiamuoju renginio akordu tapo trumpas koncertas, kuriame muzikos atlikėjų duetas Violeta Cvirkaitė-Bendelston ir Maksim Bendelston dovanojo  susirinkusiems naujas autorines dainas ir linkėjo visai „Žiburio“ mokyklos bendruomenei sėkmingo karjeros kelio ir gražios vasaros.

Informaciją paruošė VŠPT karjeros specialistė Diana Vladyševa