PASKAITŲ CIKLAS TĖVAMS, AUGINANTIEMS IR AUKLĖJANTIEMS AUTISTIŠKŲ BRUOŽŲ TURINČIUS VAIKUS

,,Mes neturime galių savo vaikams parinkti ir suruošti ateities, bet galime savo vaikus tinkamai paruošti ateičiai“ (F. D. Roosevelt)

 

Visagino švietimo pagalbos tarnyboje (Draugystės g. 12, Visaginas) tęsiamas paskaitų ciklas tėvams, auginantiems ir auklėjantiems autistiškų bruožų turinčius vaikus. Balandžio 19 dieną 16.30 val. vyks logopedės paskaita „Vaikų su autizmo spektro sutrikimais kalbėjimo ir kalbos ugdymas“.

Autizmas yra ne liga. Autizmas įvardinamas kaip neurologinis raidos sutrikimas, kuriam būdingi sutrikę socialiniai įgūdžiai ir gebėjimas palaikyti socialinius ryšius (vaikas menkai domisi bendraamžiais, nemoka su jais žaisti, palaikyti ilgesnį kontaktą), sutrikę kalbos ir kiti bendravimo gebėjimai (vaikas nesuvokia vadinamosios kūno kalbos, turi sunkumų išreiškiant savo mintis žodžiais), tam tikri elgesio sutrikimai, polinkis kartoti tuos pačius elgesio ir mąstymo modelius.

Kviečiame tėvelius dalyvauti.

Balandžio  19 d. 16.30 val. Visagino švietimo pagalbos tarnyboje, Draugystės g. 12, Visaginas, paskaita „Vaikų su autizmo spektro sutrikimais kalbėjimo ir kalbos ugdymas“.

VŠPT specialioji pedagogė, logopedė Dalia Nekliudova