KVIEČIAME DALYVAUTI SEMINARE – PRAKTIKUME

Seminaras – praktikumas organizuojamas pagal projektą „Ištiesta ranka”.
Seminaro trukmė – 8 val. 

Data: 2021.08.26. 9-12 val./pietūs/13-17 val.

Autizmas – vienas sunkiausių smegenų vystymosi sutrikimų, kuris dažniausiai lemia nepakankamą vaiko socialinių įgūdžių, kalbos ir elgesio išsivystymą ar šio vystymosi sulėtėjimą. Autizmo spektro sutrikimas kiekvienam asmeniui pasireiškia skirtingai: kai kurie vaikai gali kalbėti, o kiti sunkiai arba visiškai nekalba. Todėl labai sunku vienareikšmiškai nusimatyti kokia reikalinga pagalba ugdymui, kaip elgtis tėvams, mokytojams, pagalbininkams. Vaikams, turintiems autizmo sutrikimą, sunku susikaupti ir ką nors suprasti. Jie dažnai užsiskleidžia savyje, atitrūksta nuo tikrovės, atšąla santykiai su artimaisiais.
Tai praktiniai 8 val. vienos dienos mokymai, kur specialistai pasidalintų ne tik bendra informacija apie tokių vaikų poreikius, bet ir pasidalintų savo praktine patirtimi, pakonsultuotų suasmenintais klausimais ir situacijomis.

Seminaro organizatorius asociacija „Ryšių bankas” (finansuojama Visagino savivaldybės pagal nevyriausybinių organizacijų finansavimo programą)

Kviečiami mokytojai, mokytojo ir auklėtojo padėjėjai, dirbantys su specialiųjų poreikių vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų.

Registracija iki 08.20. pagal nuorodą: https://forms.gle/o2U5SydYi2itvkcz6 

Seminaras vyks Visagino lopšelyje – darželyje „Auksinis gaidelis“ (VPC)

Bus išduodami pažymėjimai.