Įvyko socializacijos projekto „Kūrybinė laboratorija „Pagauk sėkmę“ veiklos

Paskaita
2021-06-15
KVIEČIAME DALYVAUTI SEMINARE – PRAKTIKUME
2021-08-03

Įvyko socializacijos projekto „Kūrybinė laboratorija „Pagauk sėkmę“ veiklos

Visagino kūrybos ir menų akademija šiais metais gavo finansavimą socializacijos projekto „Kūrybinė laboratorija „Pagauk sėkmę“ (projekto autorė – mokytoja ekspertė Leila Urmanova – Vnukova) veiklų vykdymui, ir kartu su viešąja įstaiga „Meno ir švietimo pasaulis” bei Visagino švietimo pagalbos tarnyba birželio 14 – 17 d. organizavo renginius mokiniams, jų tėvams ir mokytojams.

Projekto renginiai vyko intensyviai. Visagino švietimo pagalbos tarnybos psichologė Rimvyda Ardamakovaitė skaitė praktines paskaitas „Kaip suvaldyti stresą bei patirti sėkmę“ ir vedė simuliacinius, interaktyvius žaidimus dviejų amžiaus grupių vaikams: nuo 6-ių iki 10-ties metų ir nuo 10-ties iki 16-kos metų. Taip pat vyko paskaita ir mokinių tėvams – „Psichologinis atsparumas ir jo ugdymas“, kurios tikslas – padėti mokiniams ir jų tėvams sumažinti emocinę įtampą po karantino. 

Birželio 17 d., kūrybinės stovyklos metu, jauniesiems pianistams meistriškumo pamokas vedė garsi Lietuvos fortepijono pedagogė, pianistė, LMTA profesorė Aleksandra Žvirblytė. Mokiniai turėjo galimybę įgyti kūrinių interpretacijos žinių, išgirsti įdomių minčių apie meną, kompozitorius bei atlikėjus, praturtinti savo emocinį pasaulį ir įgyti socialinių įgūdžių.

Meistriškumo pamokos vyko gyvai Visagino kūrybos ir menų akademijos didžiojoje salėje. Tačiau jos buvo transliuojamos ir per ZOOM programą tiems, kurie dėl susiklosčiusių aplinkybių negalėjo renginio stebėti gyvai.

Daugiau informacijos Visagino kūrybos ir menų akademijos Facebook paskyroje.

Metodininkė Natalija Levickaja