Visagino švietimo pagalbos tarnyba tapo Eurodesk atstovybe

Kviečiame dalyvauti mokymuose
2020-05-13
Dėmesio!
2020-06-02

Visagino švietimo pagalbos tarnyba tapo Eurodesk atstovybe

2020 m. gegužės mėnesį Visagino švietimo pagalbos tarnyba pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba. Pasirašius šią sutartį Visagino švietimo pagalbos tarnyba oficialiai tapo Eurodesk atstovybe Visagine. Šią veiklą koordinuos VŠPT direktorė Dalė Gasiniauskienė ir metodininkė Natalija Levickaja.

Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.

Eurodesk pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Taip pat yra įtraukiama informacija kitomis jaunimui aktualiomis temomis. Eurodesk paslaugos yra teikiamos nemokamai jaunimui, žmonėms, dirbantiems su jaunimu (mokytojai, jaunimo lyderiai ir pan.), bei nevyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su jaunimo veikla visose Eurodesk šalyse partnerėse.

Pagrindinės funkcijos:

  • Jaunuolių ir žmonių, dirbančių su jaunimu, informavimas ir konsultavimas mobilumo ir galimybių temomis;
  • Eurodesk paslaugų viešinimas, pristatymas;
  • Informacinių renginių organizavimas.

Eurodesk Lietuva regioniniai atstovai dalyvauja nacionaliniuose tinklo susitikimuose, tarptautiniuose mokymų kursuose ir renginiuose, įgyvendina bendrus projektus, skirtus skatinti jaunų žmonių pilietiškumą, sąmoningumą, motyvaciją įsitraukti į visuomenės gyvenimą ir pristatyti esamas galimybes jauniems žmonėms.

Eurodesk tinklo tikslas teikti kokybiškas jaunimo informavimo paslaugas, palengvinti informacijos paieška, todėl nebereikia sukti galvos kur kreiptis norint išvykti savanoriauti, dirbti, mokytis, praktikuotis ar tiesiog pakeliauti. Eurodesk atstovai padės priimti sprendimus atsižvelgiant į visas alternatyvas. Tad iškilus įvairiems klausimams, neaiškumams, pritrūkus informacijos apie Eurodesk veiklą visada galite kreiptis į atsakingas darbuotojas (el. p. info@vspt.lt, tel. 8 386 60099).

Būkite drąsūs,  ieškokite savęs ir išmėginkite save įvairiose srityse! 😊