Visagino savivaldybės mokyklų Fizinio ugdymo metodinio būrelio veiklos plano priemonių įgyvendinimas

2022-12-15
Įvyko seminaras „Konfliktų sprendimas ir streso įveika“
2022-12-19

2022 m. gruodžio 12 ir 14 d. „Verdenės“ gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai organizavo Kalėdinio tinklinio turnyrą, į kurį pakviesti „Atgimimo“ gimnazijos ir „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai. „Verdenės“ gimnaziją atstovavo po 2 merginų ir vaikinų komandas. Po atkaklių kovų, pirmąsias vietas merginų ir vaikinų tarpe laimėjo „Verdenės“ gimnazijos komandos. Antrąsias vietas užėmė „Atgimimo“ gimnazijos komandos, o trečiąsias – „Žiburio“ pagrindinės mokyklos komandos. Visų komandų prizininkų dalyviai buvo apdovanoti diplomais, skaniais pyragais, o pirmąsias vietas užėmusios komandos dar ir taurėmis.

2022 m. gruodžio 12 d. prizu-siurprizu apdovanota mokytojų komanda, kuri rungėsi su merginų komanda-nugalėtoja. Suaugėliai laimėjo, bet merginos jau buvo truputį pavargę po kovų su bendraamžėmis.

Tinklinio turnyras tapo švente tinklinio mėgėjams. Kovos labai emocingos. Visi dalyviai pasirengę ir geros nuotaikos. Tikime, kad po metų vėl susitiksime.

Informaciją parengė Dana Ramanauskienė, „Verdenės“ gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja,  fizinio ugdymo būrelio sekretorė