Tęsiasi susitikimai su projekto „Svajonių komandos“ dalyviais

Padėka
2021-05-03
Vaizdo konferencija pirmus dvejus metus dirbantiems švietimo įstaigų vadovams
2021-05-12

Tęsiasi susitikimai su projekto „Svajonių komandos“ dalyviais

Britų tarybos Lietuvoje kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) inicijuoto projekto „Svajonių komandos“ organizatoriai 2021 m. gegužės 6 d. virtualiai susitiko su projekte dalyvaujančių Klaipėdos, Visagino ir Šalčininkų mokyklų pedagogais.

„Svajonių komandos“ – tai unikalus projektas, skirtas per sportines veiklas ugdyti mokinių lyderystę, organizacinius gebėjimus, bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius bei suteikti žinių ir gebėjimų pedagogams ugdant mokinių tarpe lyderystę ir kitas XXI amžiaus kompetencijas, taip pat skatinti mokyklų bendradarbiavimą.

Visagino švietimo pagalbos tarnyba bendradarbiauja su Lietuvos tautinių olimpinių komitetu  (LTOK), prisideda prie sklandaus projekto veiklos organizavimo: formuoja Visagino savivaldybės pedagogų ir mokinių tikslines grupes, informuoja apie susitikimus ir mokymus.

Džiaugiamės šio projekto rezultatais ir labai laukiame tolimesnių veiklų.

Daugiau informacijos čia –  https://www.ltok.lt/tesiasi-susitikimai-su-projekto-svajoniu-komandos-dalyviais/?fbclid=IwAR28KcgBvW0hMFdHJxZgtTowVls8bkEPKQBeh-CDMLLrSQYDD3olqvATP5A

Metodininkė Natalija Levickaja