METODINIŲ TARYBŲ, GRUPIŲ, BŪRELIŲ PIRMININKUS KVIEČIAME DALYVAUTI RENGINYJE

PROJEKTAS “SVAJONIŲ KOMANDOS“ VISAGINE
2021-01-09
Kreipimasis į visaginiečius
2021-01-15

METODINIŲ TARYBŲ, GRUPIŲ, BŪRELIŲ PIRMININKUS KVIEČIAME DALYVAUTI RENGINYJE

Nacionalinė švietimo agentūra vykdo projektą „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ (09.2.1-ESFA-V-726-03-0001) įgyvendinimo. 

Pirmas renginys vyks sausio 12 d. 14-16 val. 

Tema – „Bendras kompetencijų įvadas ir kultūrinė kompetencija“. 

Temą pristatys dr. Emilija Sakadolskienė. Siūloma, kad dalyviai perklausytų pristatomos kompetencijos įrašą, o klausimus iš anksto pateiktų Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos vadovei Vitalijai Bujanauskienei vitalija.bujanauskiene@gmail.com.

Renginio metu bus atsakyta į pateiktus klausimus, diskutuojami renginio metu iškilę klausimai, išklausomi siūlymai, kaip užtikrinti sėkmingą UTA diegimą. Planuojama, kad tokie renginiai vyks kartą per savaitę tuo pačiu metu, bus įrašomi, įrašus bus galima rasti žemiau minimoje svetainėje. Renginys vyks vaizdo konferencijų ir pokalbių platformoje „Zoom“. Renginio nuoroda, kurią atsiųs Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacija, bus pasidalinta su visais kviečiamaisiais.

 

Kompetencijų įrašus rasite: Medžiaga – Mokykla 2030. Informaciją apie projektą rasite: https://www.mokykla2030.lt/apie-projekta/. Visa informacija, susijusi su ugdymo turinio atnaujinimu bei kitais atliktais projekto darbais ir ateinančių metų planais, nuolat dedama ir atnaujinama tinklalapyje www.mokykla2030.lt.

Registracija el. paštu  natalija.levickaja@visaginospt.lt